Treningi indywidualne

Jak wygląda spotkanie indywidualne?

Na pierwszym spotkaniu robimy drobiazgowy wywiad, oceniając charakter i temperament psa, Waszą relację, a także Wasze potrzeby. Wspólnie ustalamy efekty jakich oczekujecie i kierunek w jakim będziemy podążać.

Rozmowa o problemach, poznanie środowiska w jakim żyje pies oraz obserwacja pozwolą nam nakreślić plan działania i pomóc Wam wprowadzić go w życie.

Jeżeli są to konsultacje dotyczące jakiegoś problemu, staramy się ustalić jego przyczynę, a następnie wprowadzić szereg zmian, które będą miały pomóc w jego naprawieniu. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest spotkanie w miejscu, w którym żyje pies oraz w miejscu, w którym występują problemy z zachowaniem.
Po spotkaniu wysyłamy szczegółowy plan naprawczy z zaplanowanymi zmianami, nowymi zasadami w życiu psa oraz z ćwiczeniami.

Na zajęciach indywidualnych oceniamy poziom i umiejętności psa, poznajemy Wasze oczekiwania i wspólnie ustalamy kierunek dalszej pracy. Po pierwszych zajęciach opracowujemy dostosowany do Waszych potrzeb, indywidualny plan pracy oraz załączam do niego opisy ćwiczeń zaplanowanych na określony czas. Podczas kolejnych spotkań oceniamy progres Waszej pracy, poprawiam ewentualne błędy i wprowadzamy kolejne ćwiczenia.

Konsultacja behawioralna

Termin:

ustalany indywidualne

Koszt:

150zl - pierwsze spotkanie
120zł - każde kolejne spotkanie

Czas trwania:

1,5 godziny

Miejsce:

ustalane indywidualnie

Jeżeli chcesz przepracować problemowe zachowania swojego psa takie jak: problemy z przystosowaniem się do życia w mieście, agresja w stosunku do innych psów i ludzi, załatwianie się w domu, bronienie zasobów, niszczenie w domu, gonienie samochodów, nadmierne pobudzenie i tym podobne, te konsultacje są właśnie dla Ciebie.

Podczas spotkania analizujemy i oceniamy problem, wprowadzamy zmiany w Waszych dotychczasowych schematach i tworzymy program naprawczy. Podczas spotkania skupiamy się zarówno na teorii, ocenie i wytłumaczeniu zachowań, oraz ćwiczeniach praktycznych.

Cena obejmuje spotkanie indywidualne, 1,5 godzinną konsultację, plan pracy wysyłany mailowo po spotkaniu oraz wsparcie mailowe między spotkaniami. 

Spotkanie indywidualne

Termin:

ustalany indywidualne

Koszt:

100zl - pierwsze spotkanie
80zł - każde kolejne spotkanie

Czas trwania:

1 godzina

Miejsce:

nasz plac
ul. Solidarności Walczącej 15

Zajęcia indywidualne z posłuszeństwa na różnych poziomach zaawansowania dostosowane do umiejętności psa. Zajęcia odbywają się na naszym bezpiecznym, ogrodzonym placu w Łodzi przy ulicy Solidarności Walczącej 15 lub we wcześniej umówionym miejscu. 

W cenę zajęć wchodzi trening pod okiem trenerki, opracowanie indywidualnego planu pracy oraz pomoc online, jeżeli pojawią się problemy z ćwiczeniami. 

Konsultacja online

Termin:

ustalany indywidualne

Koszt:

100zl - pierwsze spotkanie
80zł - każde kolejne spotkanie

Czas trwania:

1 godzina

Miejsce:

online - Microsoft Teams

Jeżeli chcesz przepracować problemowe zachowania swojego psa, jednak z jakichś przyczyn nie możesz pozwolić sobie na spotkanie na żywo – przychodzimy do Ciebie z ofertą konsultacji online. Cena obejmuje meeting za pomocą platformy Microsoft Teams –  godzinną konsultację, plan pracy wysyłany mailowo po meetingu oraz wsparcie mailowe między spotkaniami. 

Przed meetingiem dobrze się przygotuj – jeżeli masz możliwość, nagraj problematyczne zachowania swojego psa, żeby uniknąć nieporozumień. Zapisz sobie na kartce wszystkie pytania, wątpliwości i obserwacje, które mogą pomóc w prawidłowym zdiagnozowaniu problemu.

Trening agility

Termin:

ustalany indywidualne

Koszt:

100zł

Czas trwania:

ok. godziny

Miejsce:

Łódź - ul. Solidarności Walczącej 15
Nowy Jasień 49A - Hazy Hills

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy agility jest dla Ciebie i Twojego psa zanim zapiszesz się na kurs, albo z jakiegoś powodu po prostu nie możesz brać udziału w regularnych spotkaniach, to ta opcja jest dla Ciebie. Podczas spotkań będziesz mieć możliwość zapoznania swojego psa z profesjonalnymi przeszkodami agility i nauczenia go ich pokonywania. Ty również rozpoczniesz naukę prowadzenia psa po torze, dowiesz się czym jest front cross, blind cross i poznasz wiele, wiele innych tajemniczych zagadnień.

Na treningi indywidualne zapraszamy również osoby już trenujące, które potrzebują pobiegać pod okiem trenerki.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Czas oczekiwania na odpowiedź to zwykle 24 godziny.
Nie odbieram telefonu? Napisz maila – odpowiem, jak tylko będę mogła : )

Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs, wypełnij proszę

Nasze dane

tel. 570 076 217
hejka@zdaniempsa.pl

Faustyna Maciejewska – trener psów | Szkolenie Psów Łódź

ZdaniemPsa.pl |  NIP: 7681845735
nr konta: 71 1020 3916 0000 0802 0317 2988 | tytuł: imię osoby zgłaszającej + imię psa + nazwa kursu

Follow Us

Nasz adres

ul. Solidarności Walszącej 15 (Łódź - Górna)

hejka@zdaniempsa.pl