WspółpracaZdaniem Psa istnieje w sieci od października 2010 roku.
Zdobyliśmy sympatię czytelników za sprawą ciekawych a jednocześnie merytorycznych treści (przeplatających się z perypetiami z życia sympatycznego labradora, a jakże!), które pomogły wielu ludziom i viralowo obiegły psie społeczności. Przecieraliśmy szlaki podejmując jako pierwsi współprace z markami i jako jedni z pierwszych publikowaliśmy rzetelne opinie i testy produktów z branży zoologicznej. Mamy za sobą owocne współprace zarówno z niewielkimi sklepami, jak i dużymi, międzynarodowymi markami.

Ten blog to przede wszystkim wspaniała społeczność pasjonatów i miłośników psów, którzy aktywnie uczestniczą w rozwoju mojego małego kawałka sieci i dają mi mnóstwo inspiracji. To również grono czytelników, którzy zatrzymują się tutaj w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Tworzę teksty uniwersalne, oparte o najnowszą wiedzę i własne doświadczenia. Cenię sobie szczerość, oraz szanuję grono moich czytelników dlatego wszelkie testy i recenzje są poparte rzetelnymi opiniami i dobrem zwierząt, które jest dla mnie wartością nadrzędną.

Jeżeli masz do zaoferowania ciekawą współpracę powiązaną z tematyką mojego bloga, koniecznie się tym ze mną podziel!
Zaoferuję Ci kreatywne podejście do tematu w oparciu o narzędzia jakimi dysponuję – fotografię, bloga, fan page’a na facebooku, profilu na instagramie, oraz kanał na Youtubie.

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów współpracy. Grono wyspecjalizowanych testerów jest gotowych do podjęcia najbardziej szalonych wyzwań, natomiast czytelnicy są żądni konkursów!

Forma współpracy może być dowolna, ogranicza nas przecież tylko wyobraźnia!

Mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

 

 

Masz pytania?

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, potrzebujesz konsultacji lub masz do zaoferowania współpracę - skontaktuj się ze mną!

+ 48 535 - 562- 919

zdaniem.psa@gmail.com