+48 535 562 919

zdaniem.psa@gmail.com

wtorek-piątek: 9:30 - 17:30

Dlaczego warto do nas przyjść?

Nie potrafisz dogadać się ze swoim psem? Nie wraca na zawołanie, nie słucha Cię i nie jest zainteresowany pracą z Tobą? A może nie potrafisz opanować jego temperamentu? Nie jesteś jedyną osobą na świecie, która ma taki problem! Problemy na linii pies-człowiek wynikają z błędów w komunikacji. Wystarczy, że zrozumiesz jak poprawnie komunikować się z psem i staniesz na dobrej drodze do sukcesu! 🙂

Życie z psem wymaga dopasowania się psa do człowieka i warunków środowiskowych jakie ten mu stwarza. Staramy się komunikować z psami wyłącznie za pomocą naszego języka i oceniamy go przez pryzmat naszych konstruktów kulturowych – to błąd! Powoduje to frustrację i brak zrozumienia, a co za tym idzie – stres i negatywne doświadczenia mające ogromny wpływ na relację opiekuna z psem.

Gdy opiekun otworzy się na naturalne potrzeby psa i postara się go zrozumieć, stawiając na czytelną dla obu stron komunikację przekona się, że zdecydowana większość konfliktów i nieporozumień na linii człowiek – pies wynika z błędów w braku poprawnej komunikacji i zrozumienia. Pies to najbliższy człowiekowi gatunek, doskonale odnajduje się u naszego boku i rozumie nas lepiej niż jakiekolwiek inne stworzenie na świecie. Nie zmienia to faktu, że nadal dysponuje swoim zasobem sygnałów, które wykorzystuje również w komunikacji z nami. I mimo ogromnych starań, nie potrafi zrozumieć wszystkiego, co chcemy mu przekazać jeżeli sami nie postaramy się otworzyć na jego umiejętności i możliwości poznawcze. Krótko mówiąc – żeby dogadać się z psem, trzeba poznać jego język i umiejętnie nauczyć go naszego.

Na naszych kursach stawiamy na fundamenty, jakimi jest więź i dobra relacja z psem. Żeby zbudować te fundamenty, należy podjąć wysiłek poznania psich sposobów komunikacji oraz uporządkować swoją metodykę pracy z psem tak, by była dla niego zrozumiała. Wiele problemów z zachowaniem psów wynika ze stresu, jaki towarzyszy im gdy opiekun wymaga od nich rzeczy, których wcześniej ich nie nauczył lub zrobił to niepoprawnie. Nauczymy Was, jak zrobić to poprawnie i efektywnie! Uczymy ludzi jak pracować z ich psami, by kończąc nasze kursy potrafili samodzielnie i świadomie kontynuować z nimi pracę. Ta wiedza i umiejętności zostaną z Wami już na zawsze.

indywidualne podejście

Nie dostosowujemy psa do metody, ale metodę do psa. Najważniejszy jest komfort psa i jego postępy.

małe grupy

Żeby podczas kursu każdy otrzymał wystarczającą ilość czasu.

świetna atmosfera!

Szkolenie to przede wszystkim świetna zabawa. Skupiamy się na zaletach i wykorzystujemy je w kształtowaniu dobrych zachowań

wsparcie trenera

Przez cały czas trwania kursu uczestnik może liczyć na wsparcie trenera.

mailing

Cotygodniowe podsumowanie zajęć, oraz plan pracy na najbliższy tydzień.

materiały

Dostęp do materiałów na zamkniętej grupie na facebooku.

Nasza oferta

PSIE PRZEDSZKOLE

Kurs przeznaczony dla szczeniąt do 6 miesiąca życia. Nauczysz się na nim jak socjalizować szczeniaka i wprowadzać go w nowe sytuacje, mądrze się z nim bawić, motywować go i kształtować jego zachowania wykorzystując pozytywne metody szkolenia.

PODSTAWÓWKA

Kurs dla psów powyżej 6 miesiąca życia. Skierowany jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z psem i chcą nauczyć się poprawnej komunikacji i tajników pracy z najlepszym przyjacielem człowieka.

PSIE LICEUM

Dla opiekunów, których psy opanowały już podstawy posłuszeństwa i chcą doskonalić umiejętności swoich podopiecznych. Kurs przygotowuje do zdania egzaminu PT 1.

AGILITY

Marzysz o rozpoczęciu ze swoim psem przygody ze sportami kynologicznymi? Mamy dla Ciebie kurs podstaw agility, na którym nauczysz się wraz ze swoim psem poruszania się po torze i pokonywania ustawionych na nim przeszkód.

Zapisz się na kurs!

W tym celu wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.
Odpowiedź zwrotną z informacjami organizacyjnymi otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Czas oczekiwania na odpowiedź to zwykle 24 godziny.
Nie odbieram telefonu? Napisz maila – odpowiem, jak tylko będę mogła : )

Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs, wypełnij proszę formularz zgłoszeniowy.

Kontakt

Ul. Solidarności Walczącej 15 
Łódź

tel. 535 562 919
zdaniem.psa@gmail.com

Faustyna Maciejewska – trener psów | Szkolenie Psów Łódź

Nasze dane:

ZdaniemPsa.pl |  NIP: 7681845735
nr konta: 71 1020 3916 0000 0802 0317 2988 | tytuł: imię osoby zgłaszającej + imię psa + nazwa kursu

Social media

Regulamin   |   Polityka Prywatności   |   FAQ