elastyczne terminy spotkań
pakiet 3 spotkań: 360zł
pakiet 6 spotkań: 680zł
elastyczne terminy spotkań
Jeżeli Twój pies ma bardzo krótki zapłon, a jego emocje eskalują od zera do tysiąca w ułamku sekundy, nie potrafi się skupić ani motywować do pracy mimo odbytych szkoleń, wykazuje agresję i ma problemy z wyciszeniem się, to kurs Level HARD jest przeznaczony właśnie dla Was.
Opracowałyśmy go z myślą o psach, które mają poważne problemy z reaktywnością, skupieniem na przewodniku, brakiem motywacji, a także agresją do innych psów lub ludzi. Wiemy, jak trudno jest poradzić sobie z tymi problemami i zapewnić bezpieczeństwo swojemu psu i otoczeniu. Formuła kursu jest prosta – pracujesz indywidualnie z trenerem podczas spotkań 1:1, w tempie dostosowanym do Ciebie i Twojego psa. Podczas spotkań pracujecie nad budowaniem motywacji, odwrażliwianiem psa na stresujące go bodźce i budujecie bezpieczne schematy i strategie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.
Skorzystaj z naszego pakietu 3 lub 6 spotkań z trenerką, która będzie pracowała z Tobą i Twoim psem, aby pomóc mu nauczyć się umiejętności niezbędnych do lepszego radzenia sobie z emocjami. Odzyskaj kontrolę z Level HARD.
Kurs Level HARD skierowany jest głównie do psów, które odbyły w naszej szkole jeden z kursów podstawowych (Level 0 lub Level 1) i mimo tego wymagają dalszej pracy.
tyle trwa jedno spotkanie
tyle spotkań obejmuje kurs w zależności od wybranego pakietu
zajęcia indywidualne
Wielu opiekunów staje przez wyborem – kwarantanna, czy socjalizacja? Każdy opiekun powinien podjąć tę decyzję samodzielnie, korzystając z dostępnej wiedzy.
U nas szczenięta bez pełnego pakietu szczepień mogą brać udział w kursie Psiego Przedszkola, natomiast opiekun szczenięcia ponosi pełne ryzyko i konsekwencje takiej decyzji. Żeby wziąć udział w szkoleniu szczenię musi mieć za sobą minimum dwa szczepienia na choroby wirusowe.
W wypadku szczeniąt szczepienie na wściekliznę nie jest wymagane.
To proste – pieski poniżej 6 miesiąca życia idą do Psiedszkola, pieski powyżej 6 miesiąca życia idą do Podstawówki
Jeżeli Twój pies nie ukończył 6 miesiąca życia, rekomenduję Psie Przedszkole – nie jestem zwolenniczką narzucania szczeniętom za dużej presji i preferuję wypracowywanie solidnych fundamentów, a także stawiam na socjalizację i habituację młodych psów.
Jeżeli Twój pies ma powyżej 6 miesiąca życia i nie wiesz jaki kurs wybrać – oceń jego możliwości i umiejętności, zrób ich listę i skontaktuj się ze mną w celu wybrania najlepszej możliwości.
Tak. Zajęcia można odrobić w najbliższym, wskazanym przez organizatora kursu terminie. Warunkiem możliwości odrobienia zajęć jest poinformowanie organizatora o swojej nieobecności do godziny 18:00 dnia poprzedzającego zajęcia.
W uzasadnionych sytuacjach jest możliwość przepisania na kurs rozpoczynający się w innym terminie.
Tak. Rezygnując w terminie do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia, uczestnikowi przysługuje zwrot całej kwoty wpłaconej za kurs. terminie późniejszym niż 10 dni uczestnikowi nie przysługuje zwrot iuszczonej opłaty.
W wypadku rezygnacji uczestnika z kursu w trakcie jego trwania organizator nie ponosi kosztów z tym związanych i nie jest zobowiązany do zwrotu całej lub częściowej opłaty za kurs.
Podczas szkolenia pies może być prowadzony na szelkach, natomiast rekomendujemy obrożę i uczestnik powinien posiadać ją przy sobie w zapasie.
Kolczatka lub dławik może być wykorzystywana tylko w porozumieniu i za wyraźną zgodą organizatora.
Nie rekomendujemy korzystania ze smyczy automatycznej typu flexi podczas naszych zajęć, ponieważ stanowi zagrożenie dla psa i innych uczestników kursu. Zalecamy smycz – minimum 1.8m.
Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania na zajęcia są wsyłane na tydzień przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Na zajęcia należy przygotować:
– smakołyki – atrakcyjne dla psa, niewielkie by pies nie musiał ich przeżuwać w trakcie ćwiczeń, miękkie i wilgotne. Należy wcześniej sprawdzić, czy smakują one psu. Nagroda powinna być atrakcyjna, dlatego jedzenie, które pies dostaje na co dzień może się nie sprawdzić. Należy mieć duży zapas smakołyków podczas zajęć, żeby w trakcie ich nie zabrakło.
– zabawki – jedną piszczącą lub ulubioną i dwa takie same szarpaki. Szarpaki powinny być miękkie i długie, by nie trzeba było się schylać i by pies nie łapał przypadkowo za dłonie.
Odradzam ciężkie, sztywne sznury – mogą ranić dziąsła i nie wszystkie psy je lubią.
Dla piesków niepewnych, ze słabym chwytem lepiej wybrać szarpak bez amortyzatora. Dla psów ze słabym popędem łupu polecam szarpaki z prawdziwego owczego futra.
– saszetka na smakołyki – żeby zawsze mieć je pod ręką i nie brudzić sobie kieszeni.
– kliker
– woreczki na psie kupy
– wygodną, średniej długości smycz (ok 2m) oraz wygodną obrożę dla psa. Odradzam dławiki, łańcuszki i kolczatki.
– wodę dla psa
– książeczkę zdrowia z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniu przeciwko wściekliźnie
Tak Zapraszamy na zajęcia całe rodziny, ponieważ bardzo ważnym aspektem pracy z psem jest spójna komunikacja i wspólny kierunek pracy.
Osoby poniżej 15 roku życia mogą brać udział w szkoleniach będąc pod opieką osoby dorosłej. Osoby powyżej 15 roku życia powinny dostarczyć pisemne zaświadczenie o zgodzie na udział w kursie napisane przez opiekuna prawnego.
Przede wszystkim poranny spacer! Pies powinien przed treningiem załatwić swoje potrzeby fizjologiczne i być odprężony. W dniu zajęć odpuśćcie sobie własny trening i zabawę, zachowajcie tę energię na nasze spotkanie
Druga sprawa – pies powinien być na czczo. Śniadanie zje w formie nagród podczas szkolenia. Dzięki temu pies zachowa formę i nie nabierze dodatkowych kilogramów.
Jeżeli rozpoczynacie zajęcia późno, możecie podać psu niewielki posiłek kilka godzin przed spotkaniem. Należy unikać karmienia psa krótko przed szkoleniem.
Minimum 8 miesięcy dla ras małych i średnich. Dla ras dużych zalecamy wiek 10-12 miesięcy.
Agility to sport nie tylko dla psów, ale także dla opiekunów. Oboje musicie być w dobrej kondycji fizycznej i dobrego zdrowia. Warto wcześniej prześwietlić psu stawy i zbadać jego serce. Pies nie powinien mieć nadwagi.
Pies powinien mieć wypracowane podstawy takie jak – motywacja na zabawkę, motywacja pokarmowa, solidne zostawanie i umieć pracować w rozproszeniach. Na agility nie przyjmujemy psów agresywnych do innych psów i ludzi.
Przeszkody znajdujące się na placu, choć nie wyglądają – są niebezpieczne i przeznaczone do profesjonalnego użytku. Bez zgody i asekuracji organizatora nie można z nich korzystać.
Wyjątkiem są przeszkody socjalizacyjne dla szczeniąt, wystawiane podczas kursu Psiego przedszkola.
Druga sprawa – pies powinien być na czczo. Śniadanie zje w formie nagród podczas szkolenia. Dzięki temu pies zachowa formę i nie nabierze dodatkowych kilogramów.
Jeżeli rozpoczynacie zajęcia późno, możecie podać psu niewielki posiłek kilka godzin przed spotkaniem. Należy unikać karmienia psa krótko przed szkoleniem.
Z pewnością podstawy, które są w programie naszej Podstawówki.
Są to m.in: motywacja na zabawę, motywacja pokarowa, umiejętność pracy w rozproszeniu, umiejętność skupienia uwagi na opiekunie, siadanie, leżenie, zostawanie, zajmowanie pozycji przy nodze, rezygnacja.
Pies powinien mieć wypracowane podstawy takie jak – motywacja na zabawkę, motywacja pokarmowa, solidne zostawanie i umieć pracować w rozproszeniach. Na agility nie przyjmujemy psów agresywnych do innych psów i ludzi.
Ceny kursów są podane na stronie w poszczególnych zakładkach.
Czas oczekiwania na odpowiedź to zwykle 24 godziny.
Nie odbieram telefonu? Napisz maila – odpowiem, jak tylko będę mogła : )
Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs, wypełnij proszę
tel. 535 562 919
hejka@zdaniempsa.pl
Faustyna Maciejewska – trener psów | Szkolenie Psów Łódź
ZdaniemPsa.pl | NIP: 7681845735
nr konta: 71 1020 3916 0000 0802 0317 2988 | tytuł: imię osoby zgłaszającej + imię psa + nazwa kursu
ul. Solidarności Walszącej 15 (Łódź - Górna)
hejka@zdaniempsa.pl