Szkolenie

Dlaczego warto do nas przyjść ?

Nie potrafisz dogadać się ze swoim psem? Nie wraca na zawołanie, nie słucha Cię i nie jest zainteresowany pracą z Tobą? A może nie potrafisz opanować jego temperamentu? Nie jesteś jedyną osobą na świecie, która ma taki problem! Problemy na linii pies-człowiek wynikają z błędów w komunikacji. Wystarczy, że zrozumiesz jak poprawnie komunikować się z psem i staniesz na dobrej drodze do sukcesu!

Życie z psem wymaga dopasowania się psa do człowieka i warunków środowiskowych jakie ten mu stwarza. Staramy się komunikować z psami wyłącznie za pomocą naszego języka i oceniamy go przez pryzmat naszych konstruktów kulturowych – to błąd! Powoduje to frustrację i brak zrozumienia, a co za tym idzie – stres i negatywne doświadczenia mające ogromny wpływ na relację opiekuna z psem.

Gdy opiekun otworzy się na naturalne potrzeby psa i postara się go zrozumieć, stawiając na czytelną dla obu stron komunikację przekona się, że zdecydowana większość konfliktów i nieporozumień na linii człowiek – pies wynika z błędów w braku poprawnej komunikacji i zrozumienia. Pies to najbliższy człowiekowi gatunek, doskonale odnajduje się u naszego boku i rozumie nas lepiej niż jakiekolwiek inne stworzenie na świecie. Nie zmienia to faktu, że nadal dysponuje swoim zasobem sygnałów, które wykorzystuje również w komunikacji z nami. I mimo ogromnych starań, nie potrafi zrozumieć wszystkiego, co chcemy mu przekazać jeżeli sami nie postaramy się otworzyć na jego umiejętności i możliwości poznawcze. Krótko mówiąc – żeby dogadać się z psem, trzeba poznać jego język i umiejętnie nauczyć go naszego.

Na naszych kursach stawiamy na fundamenty, jakimi jest więź i dobra relacja z psem. Żeby zbudować te fundamenty, należy podjąć wysiłek poznania psich sposobów komunikacji oraz uporządkować swoją metodykę pracy z psem tak, by była dla niego zrozumiała. Wiele problemów z zachowaniem psów wynika ze stresu, jaki towarzyszy im gdy opiekun wymaga od nich rzeczy, których wcześniej ich nie nauczył lub zrobił to niepoprawnie. Nauczymy Was, jak zrobić to poprawnie i efektywnie! Uczymy ludzi jak pracować z ich psami, by kończąc nasze kursy potrafili samodzielnie i świadomie kontynuować z nimi pracę. Ta wiedza i umiejętności zostaną z Wami już na zawsze.

Indywidualne podejście

Nie dostosowujemy psa do metody, ale metodę do psa. Najważniejszy jest komfort psa i jego postępy.

Małe grupy

Żeby podczas kursu każdy otrzymał wystarczającą ilość czasu i otrzymał odpowiedzi na swoje pytania.

Świetna atmosfera!

Szkolenie to przede wszystkim świetna zabawa. Skupiamy się na zaletach i wykorzystujemy je w kształtowaniu dobrych zachowań

Wsparcie trenera

Przez cały czas trwania kursu uczestnik może liczyć na wsparcie trenera.

Mailing

Cotygodniowe podsumowanie zajęć, oraz plan pracy na najbliższy tydzień.

Materiały

Dostęp do materiałów na zamkniętej grupie na facebooku.

Nasza oferta:

Level 0

Psie przedszkole od podstaw, dla szczeniąt do 6 miesiąca życia

Koszt: 500zł

więcej...

Level 1

Podstawy posłuszeństwa, dla psów od 6 miesiąca życia

Koszt: 450zł

więcej...

Level Up!

Kurs dla absolwentów kursu Level 0 lub Level 1

Koszt: 350zł

więcej...

Level HARD

Dla psów z problemami

Koszt: 360zł - 690zł

więcej...

Kurs agility od podstaw

Dla psów powyżej 10 miesiąca życia

Koszt: 650zł

więcej...

Masz pytania?

Napisz do nas!

Czas oczekiwania na odpowiedź to zwykle 24 godziny.
Nie odbieram telefonu? Napisz maila – odpowiem, jak tylko będę mogła : )

Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs, wypełnij proszę

Nasze dane

tel. 570 076 217
hejka@zdaniempsa.pl

Faustyna Maciejewska – trener psów | Szkolenie Psów Łódź

ZdaniemPsa.pl |  NIP: 7681845735
nr konta: 71 1020 3916 0000 0802 0317 2988 | tytuł: imię osoby zgłaszającej + imię psa + nazwa kursu

Follow Us

Nasz adres

ul. Solidarności Walszącej 15 (Łódź - Górna)

hejka@zdaniempsa.pl