+48 535 562 919

zdaniem.psa@gmail.com

wtorek-piątek: 9:30 - 17:30

Konsultacje i zajęcia indywidualne

Konsultacje

Jeżeli chcesz przepracować problemowe zachowania swojego psa takie jak: problemy z przystosowaniem się do życia w mieście, agresja w stosunku do innych psów i ludzi, załatwianie się w domu, bronienie zasobów, niszczenie w domu, gonienie samochodów, nadmierne pobudzenie i tym podobne, konsultacje są właśnie dla Ciebie.

Cena obejmuje spotkanie w Twojej lokalizacji – domu, lub okolicy, 1,5 godzinną konsultację, plan pracy wysyłany mailowo po spotkaniu oraz wsparcie mailowe między spotkaniami. 

Czas spotkania:
1,5 godziny

Koszt: 
Pierwsze spotkanie – 150zł
Każde kolejne spotkanie – 120zł

girl, dog, pet

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne z posłuszeństwa na różnych poziomach zaawansowania dostosowane do umiejętności psa. Zajęcia mogą odbywać się na naszym placu, jak i w bezpośredniej okolicy klienta.

 

W cenę zajęć wchodzi trening pod okiem trenerki, opracowanie indywidualnego planu pracy oraz pomoc online przez czas szkolenia.

Czas spotkania:
1 godzina

Koszt: 
Pierwsze spotkanie – 100zł
Każde kolejne spotkanie – 80zł

adorable, animal, canine

Konsultacje ONLINE

Jeżeli chcesz przepracować problemowe zachowania swojego psa, jednak z jakichś przyczyn nie możesz pozwolić sobie na spotkanie na żywo – przychodzę do Ciebie z ofertą konsultacji online. Cena obejmuje meeting za pomocą platformy Microsoft Teams – 1,5 godzinną godzinną konsultację, plan pracy wysyłany mailowo po meetingu oraz wsparcie mailowe między spotkaniami. 
Przed meetingiem dobrze się przygotuj – jeżeli masz możliwość, nagraj problematyczne zachowania swojego psa, żeby uniknąć nieporozumień. Zapisz sobie na kartce wszystkie pytania, wątpliwości i obserwacje, które mogą pomóc w prawidłowym zdiagnozowaniu problemu.

Czas spotkania:
1,5 godziny

Koszt: 
Pierwsze spotkanie – 100zł
Każde kolejne spotkanie – 80zł

animal, pet, dog

Pomoc w wyborze psa

Chcesz podejść odpowiedzialnie do tematu i wybrać mądrze psa, z którym spędzisz najbliższe kilkanaście lat życia? Pomogę Ci. Bez względu na to, czy poszukujesz psa z hodowli czy z adopcji.

Cena obejmuje spotkanie podczas którego omówimy wszystkie szczegóły dotyczące wyboru odpowiedniego psa i przygotowania się na jego dołączenie, pomoc w poszukiwaniach, konsultacje mailowe i telefoniczne przez czas poszukiwania oraz spotkanie w miejscu przebywania psa, podczas którego ocenię jego temperament i predyspozycje.

Czas spotkania:
Pierwsze spotkanie – 1 godzina
Spotkanie w miejscu przebywania psa – do 3 godzin

Koszt całkowity:
300zł

Jak wygląda spotkanie indywidualne?

Na pierwszym spotkaniu robię drobiazgowy wywiad, oceniając charakter i temperament psa, Waszą relację, a także Wasze potrzeby. Wspólnie ustalamy efekty jakich oczekujecie i kierunek w jakim będziemy podążać.

Rozmowa o problemach, poznanie środowiska w jakim żyje pies oraz obserwacja pozwolą mi nakreślić plan działania i pomóc Wam wprowadzić go w życie.

Jeżeli są to konsultacje dotyczące jakiegoś problemu, staram się ustalić jego przyczynę, a następnie wprowadzić szereg zmian, które będą miały pomóc w jego naprawieniu. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest spotkanie w miejscu, w którym żyje pies oraz w miejscu, w którym występują problemy z zachowaniem.
Po spotkaniu wysyłam szczegółowy plan naprawczy z zaplanowanymi zmianami, nowymi zasadami w życiu psa oraz z ćwiczeniami.

Na zajęciach indywidualnych oceniam poziom i umiejętności psa, poznaję Wasze oczekiwania i wspólnie ustalamy kierunek dalszej pracy. Po pierwszych zajęciach opracowuję dostosowany do Waszych potrzeb, indywidualny plan pracy oraz załączam do niego opisy ćwiczeń zaplanowanych na określony czas. Podczas kolejnych spotkań oceniam progres Waszej pracy, poprawiam ewentualne błędy i wprowadzam kolejne ćwiczenia.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Czas oczekiwania na odpowiedź to zwykle 24 godziny.
Nie odbieram telefonu? Napisz maila – odpowiem, jak tylko będę mogła : )

Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs, wypełnij proszę formularz zgłoszeniowy.

Kontakt

Ul. Solidarności Walczącej 15 
Łódź

tel. 535 562 919
zdaniem.psa@gmail.com

Faustyna Maciejewska – trener psów | Szkolenie Psów Łódź

Nasze dane:

ZdaniemPsa.pl |  NIP: 7681845735
nr konta: 71 1020 3916 0000 0802 0317 2988 | tytuł: imię osoby zgłaszającej + imię psa + nazwa kursu

Social media

Regulamin   |   Polityka Prywatności   |   FAQ