+48 535 562 919

zdaniem.psa@gmail.com

wtorek-piątek: 9:30 - 17:30

Faustyna Maciejewska

Faustyna Maciejewska

instruktor szkolenia psów

Święto zwierząt w Łodzi

Już w przyszły weekend Łódź stanie się rajem dla miłośników zwierząt. W dniach 5-6 maja w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 odbędzie się Pet Festival “Łódź dla zwierząt”. Atrakcje jakie zaserwowano dla miłośników zwierząt w cenie jednego biletu (normalny 16zł, ulgowy 11zł, rodzinny 30zł) przekraczają najśmielsze oczekiwania.

Co zobaczymy na Pet Festiwalu?

Będziemy mogli obejrzeć kocie piękności na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych organizowanej przez CAT CLUB ŁÓDŹ. Nie zabraknie również mysich piękności których wystawa (organizowana przez  PMC) również będzie miała miejsce na targach.
Nie zapomniano też o miłośnikach świnek morskich, którzy będą mogli zobaczyć ich wystawę organizowaną przez CCP.
Podczas targów odbędzie się również pokaz fretek.
Dla nas psiarzy przewidziano takie atrakcje jak pokaz zaganiania kaczek przez psy pasterskie, a także bezpłatne czipowanie psów do czego gorąco zachęcam.
(aby zaczipować psa na targach należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz książeczkę zdrowia pupila)
W związku z tym, że targi zbiegły się w czasie z XX Międzynarodową Wystawą Psów Rasowych (na którą również zapraszam, bo jestem zdania że najpiękniejsze i najbardziej klimatyczne wystawy psów są właśnie w Łodzi) będzie możliwość zakupienia tańszego biletu. Tak więc za okazaniem biletu z wystawy psów, za bilet na targi zapłacimy 12zł (normalny) i 9zł (ulgowy), działa to również w drugą stronę, i za okazaniem biletu z targów zapłacimy mniej za bilet na wystawę psów.

Charytatywnie

Będąc na targach będziemy mieli okazję wspomóc również organizacje pro zwierzęce. Pojawi się fundacja Kocia Mama, która przeprowadzi zabawy, konkursy i animacje dla dzieci. Nie zabraknie też Straży dla Zwierząt.
Warto zwrócić uwagę na akcję Pomaganie na Merdanie organizowaną przez TVP Łódź, będzie można wtedy przekazać karmę która zostanie przeznaczona dla zwierząt przebywających w łódzkich schroniskach.

Wystawcy

Na targach będziemy mogli nabyć wiele ciekawych produktów dla zwierząt, począwszy od karm, kończąc na preparatach do pielęgnacji naszych czworonogów. Tutaj można zobaczyć pełną listę wystawców – klik!

Konkursy

Na Pet Festiwalu odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w których będzie mógł wziąć udział każdy.
Pierwszy konkurs to „Zrób prezent swojemu pupilowi i wygraj nagrody !” gdzie będzie można zdobyć min.  5 bonów po 30 pln do wykorzystania w sklepie firmy BIGCATS ,  karmę BREKKIES KOT MIX FISH  i żwirek.
W drugim konkursie trzeba będzie odpowiedzieć na pytania dotyczące Międzynarodowych Targów Łódzkich, nagrody w tym konkursie to  karma dla kotów BREKKIES KOT MIX FISH1,5 kg,  karma dla psów i kotów Mediterraneo, Kis-Kis oraz Fol Mix Selection, żwirek dla kotów oraz gadżety firmowe.

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

W pierwszy majowy weekend odbędzie się również wystawa psów rasowych. Znajdziecie ją na Stadionie KS START przy ul. Św.Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58.
W sobotę wystawiane będą grupy I, III, IV, V, VI i rasy nieuznane przez FCI, w niedzielę zobaczymy grupy II, VII, VIII, IX i X.
______________________________________
Wybierając się na Pet Festiwal nie zapomnijcie o gotówce, ponieważ trudno się oprzeć tylu akcesoriom na co dzień trudno dostępnym w sklepach. Mnie szczególnie zainteresowały koszulki The Mountain (USA) z wizerunkami zwierząt.
Tak więc na majówkę zapraszam do Łodzi, będzie się działo! jeżeli ktoś będzie chciał się ze mną spotkać, potrzebował osobistego przewodnika to zapraszam do kontaktu, z chęcią pomogę.
A tym, którzy nie dadzą rady odwiedzić Łodzi obiecuję, że zdam obszerną relację wraz ze zdjęciami z tych dni.

Podobał Ci się wpis? Udostępnij go!

Share on facebook
Share on print
Zdobądź umiejętności

Twój pies też tak potrafi!

nauczymy Cię jak wydobyć z niego potencjał
Polecane wpisy
Nasze kursy

Agility

Psie Przedszkole

Podstawówka

Psie Liceum

6 Comments

  1. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, to bym na pewno się zjawiła… 🙁
    Ale trzymam za słowo i czekam na obszerną relację.

    A nowy szablon cieszy oko. Naprawdę przyjemny. 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania?

Napisz do nas!

Czas oczekiwania na odpowiedź to zwykle 24 godziny.
Nie odbieram telefonu? Napisz smsa albo maila – odpowiem, jak tylko będę mogła : )

Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs, wypełnij proszę formularz zgłoszeniowy.

Kontakt

Ul. Solidarności Walczącej 15 
Łódź

tel. 535 562 919
zdaniem.psa@gmail.com

Faustyna Maciejewska – trener psów | Szkolenie Psów Łódź

Nasze dane:

ZdaniemPsa.pl |  NIP: 7681845735
nr konta: 71 1020 3916 0000 0802 0317 2988 | tytuł: imię osoby zgłaszającej + imię psa + nazwa kursu

Social media

Regulamin   |   Polityka Prywatności   |   FAQ