Szkolenie

Warsztaty i treningi

Warsztaty "Łódzki Piesek"

Życie z psem w mieście stawia przed nami wiele wyzwań, a oczekiwania względem zachowania miejskiego psa są wyższe. Odpowiednia habituacja, socjalizacja i dobre wychowanie są kluczem do spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego funkcjonowania z psem w warunkach miejskich.

Warsztaty “Łódzki Piesek” skierowane są do osób, które chcą poćwiczyć ze swoimi psami w warunkach miejskich takie umiejętności jak – grzeczne chodzenie na smyczy, mijanie ludzi/psów, odwołanie, oswajanie nowych obiektów, wzmacnianie prawidłowych zachowań. Spotkania skierowane są do osób, które wraz ze swoimi psami mają już opanowane podstawy posłuszeństwa i chcą popracować nad nimi w mieście.

Spotkania odbywają się we wcześniej ustalonym miejscu w centrum Łodzi.

Czas spotkania:
1,5 godziny

Koszt: 
60zł

Liczba psów: 
max. 3

Termin:
wkrótce

Treningi rozproszeń

Szukasz wyzwań? Chcesz sprawdzić swojego psa? Te treningi są dla Ciebie!
Otwarte treningi rozproszeń skierowane są do osób, które mają już opanowane przynajmniej podstawy posłuszeństwa i chcą urozmaicić środowisko i popracować w trudniejszych okolicznościach.

Na treningach rozproszeń aranżujemy środowisko tak, by utrudnić psom mniej lub bardziej trudne ćwiczenia z posłuszeństwa i sprawdzić czy poradzą sobie ze stawianymi przed nimi utrudnieniami. 

Czas spotkania:
1,5 godziny

Koszt: 
50zł

Liczba psów: 
max. 5

Termin:
wkrótce

Treningi agility

Informacje wkrótce.

Czas spotkania:
wkrótce

Koszt: 
wkrótce

Liczba psów: 
wkrótce

Termin:
wkrótce

Masz pytania?

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, potrzebujesz konsultacji lub masz do zaoferowania współpracę - skontaktuj się ze mną!

+ 48 535 - 562- 919

zdaniem.psa@gmail.com